Кошик

Ремонт

Ремонт смартфонів у Pixophone


Сервісний центр Pixophone — це місце, де можна вирішити будь-які негаразди зі смартфоном у найкоротші терміни та за вигідною вартістю. Розбили екран, з’явились несправності або ж потрібно почистити смартфон? Хочете налаштувати або ж оновити програмне забезпечення?
Трапилась гарантійна поломка?
Поспішайте у Pixophone і наша команда допоможе з ремонтом будь-якого гаджета. У своїй роботі спеціалісти використовують лише перевірені інструменти, сучасні технології та якісні запчастини. На виконані ремонтні роботи Pixophone надає гарантію терміном до 14 днів.
Смартфони від Pixophone — це зразок досконалості та ідеальної комбінації дизайну та технологій. Та, на жаль, навіть довершена техніка може пошкодитись після тривалого використання. Пил, волога, високі або ж низькі температури — все це може негативно вплинути на функціональний стан.
Також, варто пам’ятати, що гаджети потребують діагностики, яка допоможе завчасно виявити несправності та усунути їх. Якщо ви помітили зміни у роботі смартфону, він нагрівається або ж видає сторонні шуми — рекомендуємо якнайшвидше звернутись за консультацією до представників магазину Pixophone у місті Івано-Франківськ.

Скільки часу займає ремонт?

Ремонт в Pixophone займає від 2 годин до 4-5 днів. Все залежить від поломки і пристрою.
Терміни ремонту можна дізнатися у менеджера
Які пристрої ремонтує сервіс?
Pixophone Service ремонтує Google Pixel та інші смартфони Android
Де знаходиться сервісний центр?
Pixophone Service знаходиться в м. Івано-Франківськ вул. Січових стрільців 3