Кошик

Про нас

баннер пиксофон

Купувати смартфони та аксесуари в Pixophone — максимально просто, вигідно, зручно та безпечно. У нас багато задоволених клієнтів по всій Україні та безліч відгуків на різних платформах. Ми гарантуємо високоякісний рівень обслуговування та лише позитивні емоції від покупок.

Якщо вам треба придбати, обміняти, відремонтувати, доповнити аксесуарами будь-що — вам до нас! Pixophone — це ідеальне місце, де ви завжди можете придбати:

  • — Флагманські смартфони.
  • — Професійні планшети.
  • — Розумні годинники.
  • — Безпровідні навушники.
  • — Оригінальні аксесуари.

Ми знайдемо для вас бажану модель потрібного кольору, обсягом пам’яті за вигідною вартістю та з гарантією. Для вашого комфорту і безпеки — одразу «запакуємо» обновку в оригінальний Silicone Case, поклеїмо захисне скло або плівку, підберемо павербанк. Все для абсолютної впевненості у тому, що ви отримаєте задоволення від покупки на всі 100%.


На весь асортимент ми надаємо гарантію яка розповсюджується на всі пристрої. Жоден дисплей не застрахований від нещасного випадку — тому ми рекомендуємо заздалегідь подбати про нього та придбати гарантію. Це не просто допоможе продовжити життя пристрою та повернути дисплей у робочий стан, якщо ви ненароком пошкодили або повністю розбили його.

Ми у найкоротші терміни проводимо заміну екрану на новий варіант, який знову тішитиме вас яскравим та деталізованим зображенням. Більше жодних турбот, адже команда Pixophone Service тримає все під контролем. У Pixophone Service можна налаштувати пристрій для повноцінно комфортного користування смартфоном чи планшетом з перших хвилин після покупки. Також ми допоможемо встановити фірмовий пакет базових програм для будь-якої техніки . В асортименті доступні додатки для фінансів, бізнесу, навчання, спорту, найкращі ігри та розважальні програми.


Продавати старий девайс лише для того, аби придбати новий? Забудьте про це, адже існує програма обміну Pixophone Trade In! Вам більше не потрібно думати про те, де взяти кошти на новий смартфон. Завдяки Trade In ви зможете обміняти старий гаджет на бажану флагманську модель лише з доплатою різниці у вартості.

Така послуга дозволяє швидко та вигідно обміняти свій пристрій на новий або вживаний, але новішої моделі. При цьому можна здійснити оплату сумою вашого пристрою до 99% вартості нового. З обміном техніки Pixophone Trade In ви заощаджуєте і час, і гроші: до 35% на покупці нового девайсу.


Де б ви не були — наша команда завжди на зв’язку. Ми довго працювали над створенням зручного сайту. І тепер ви можете легко оформити замовлення у два кліки, а забрати — у зручному пункті видачі. Отримати консультацію щодо ремонту та залишити заявку — максимально просто у розділі “Ремонт”. Вирішили швидко обміняти старий гаджет на новий? Вам на сторінку Trade IN!

Якщо у вас виникли питання щодо графіка роботи чи наявності товару у вашому місті — зателефонуйте нам. У найкоротші терміни наші консультанти нададуть вам відповідь. До зустрічі у Pixophone!

баннер пиксофон