• Ваша корзина пуста!

На сайті ведуться технічні роботи. Просимо вибачення за незручності
 • Ваша корзина пуста!

Каталог товарів

Зателефонуйте або напишіть

Описание Характеристики Отзывы 0 Вопросы0
0 ₴

Смарт-годинник Amazfit T-REX 2 Astro Black Gold

0
Код Товара: НФ-1708093
Зараз переглядають ще 5 людей
Показати всі моделі серії

Основні характеристики:

Всі характеристики >
Наличие уточняйте
0 ₴

Бери зараз – плати потім!

*оформлення по неакційній ціні

Додаткові опції:

Додаткова гарантія:

0 ₴

Міцний похідний розумний годинник з GPS.

 • Двохдіапазонне та п'ятисупутникове позиціонування
 • Робота при наднизьких температурах
 • Імпорт маршруту та навігація у реальному часі*
 • Військовий стандарт міцності
 • 24 дні роботи від батареї

*Ці функції будуть додані в ОТА-оновленні

Надзвичайна міцність усередині та зовні

Випробуйте гострі відчуття від полювання з абсолютним титаном міцності — Amazfit T-Rex 2. Годинник пройшов 15 випробувань за військовим стандартом (1) щоб довести, що він може бути поряд з вами в найважчих умовах, на маршрутах по вологих тропічних лісах, в горах або за холодних температурах.

 • 70°C - Жаростійкість
 • -40°C - Морозостійкість
 • 240 год - Вологостійкість
 • Стійкість до сольового туману - 96 годин
 • Стійкість до крижаного дощу
 • Ударостійкість
Короткий стиль

Відвертий і модний вигляд Amazfit T-Rex 2 натхненний духом природи. Дисплей HD AMOLED прозорий, як найчистіший океан, і дозволяє відобразити дива дикої природи або неприборкані міські джунглі за допомогою десятків циферблатів з відповідними дисплеями (2). Завантажте зображення, що сподобалося, з програми Zepp або завантажте унікальне зображення, яке означає щось особливе для вас.

Готовий до дій

Amazfit T-Rex 2 має великий екран, який полегшує перегляд життєво важливих для вашої пригоди даних — чи то під сонцем пустелі, чи під міськими ліхтарями, чи в поході при світлі місяця. Матове покриття годинника і безель з металевим напиленням доповнені силіконовим, ремінцем, який не вбирає піт, що зберігає годинник сухим і зручним, поки ви протистоїте стихії.

 • 1,39 дюйма
 • 326 пікселів на дюйм
 • 1000 ніт
Сила для будь-яких пригод

Потужна батарея для довгих пригод дозволяє працювати до 24 днів при звичайному використанні (3), Amazfit T-Rex 2 переповнений енергією, яка вам потрібна у ваших пригодах.

 • 24 дні - Звичайний режим використання
 • 10 днів - Інтенсивне використання
 • 45 днів - Енергозберігаючий режим
 • 26 годин - Точний GPS-режим
 • 50 годин - Збалансований GPS-режим
 • 58 годин - Економний GPS-режим
Робота при наднизьких температурах

Створений для сміливих Amazfit T-Rex 2 досить міцний, щоб він працював (4) навіть при наднизьких температурах до -30°C. Таким чином, корпус годинника не тільки може фізично протистояти холоду, але ви також можете продовжувати використовувати функції годинника, коли умови стають більш важкими. Відчуйте викуту з льоду стійкість.

 • -30°C - Час роботи батареї при наднизьких температурах
 • 10 годин - при увімкненому GPS
 • 9 днів - при вимкненому GPS
Двосмугова та п'ятисупутникова навігація

Не обмежуйте свої пригоди завдяки дводіапазонному позиціонуванню годинника та підтримці п'яти супутникових систем позиціонування, що дозволяє ефективно знизити перешкоди від навколишнього середовища та досягти більш точного позиціонування (5). Піші туристи, альпіністи та дослідники будь-якого роду можуть підкорювати нові вершини та відкривати нові шляхи завдяки вбудованим у T-Rex 2 компасу та барометричному висотоміру.

Досліджуйте та підкорюйте незвідане
Імпорт маршруту та навігація в реальному часі

Хочете пройтися знаменитою стежкою або пройти слідами когось із ваших знайомих? Дайте волю своєму внутрішньому досліднику та прокладайте нові маршрути, імпортуючи файли маршрутів із програми Zepp. Ваш рух імпортованим маршрутом і навіть ваш рух власним унікальним маршрутом може відображатися в режимі реального часу прямо на годиннику (6).

Пряма зворотна навігація

Давньогрецький філософ Архімед сказав відому фразу, що найкоротша відстань між двома точками це пряма лінія. Враховуючи це, годинник Amazfit T-Rex 2 може показати вам найкоротшу пряму відстань (7) назад до місця початку вашого шляху, щоб ви не втрачали час, якщо поспішайте.

Розпізнавання силових тренувань. Тренуйте внутрішнього звіра

Amazfit T-Rex 2 може автоматично розпізнавати рухи та підраховувати кількість повторень десятків* типів (8) силових тренувань, багато з яких мають варіації в додатку Zepp, а також відстежувати час відпочинку між підходами для підтримки ефективності тренувань.

*Розпізнавання більшої кількості силових тренувань буде додано в OTA-оновленні.

Після завершення тренування додаток Zepp наочно покаже вам групу м'язів, яку ви тренували, і тривалість тренування, щоб ви могли переконатися, що достатньо довго тренували потрібні м'язи.

Прокладіть свій шлях за допомогою шаблонів тренувань

Постійність – ключ до успіху. Створюйте власні шаблони тренувань для 11 різних видів спорту (9) у додатку Zepp, за якими ви можете стежити на Amazfit T-Rex 2.

Кожен шаблон можна розділити на етапи розминки, тренування, відпочинку, відновлення та завершення, які можна повторювати до 30 разів у кожному шаблоні. Ви навіть можете налаштувати годинник на відправку нагадувань або автоматичну зміну етапів тренування в залежності від частоти пульсу, тривалості тренування, спалених калорій тощо. Шаблони інтервальних тренувань також можна створювати прямо на годиннику.

Зрозумійте, на що ви здатні

Відстежуйте свої результати професійніше за допомогою розробленого PeakBeats™ алгоритму статусу тренування, який оцінює такі спеціальні дані, як максимальне поглинання кисню (VO2 Max), час повного відновлення, тренувальне навантаження та ефект тренування.

Не обмежуйте себе завдяки більш ніж 150 вбудованим спортивним режимам

Величезний вибір з понад 150 спортивних режимів Amazfit T-Rex 2 включає режим триатлону, що перевіряє витривалість, професійний режим бігу по треку із записом даних кіл (10) і з інтелектуальною корекцією траєкторії, а також повільний режим відпрацьовування свінгів. Яка б активність вас не захоплювала, ви, напевно, знайдете для неї відповідний режим на T-Rex 2.

Розумне розпізнавання 8 видів спортивного навантаження

Починайте діяти швидко і легко. Як тільки ви почнете займатися одним з цих восьми видів спорту, годинник розпізнає ваш рух і автоматично (11) запропонує вам відкрити відповідний спортивний режим.

Витримуйте шторм із водонепроникністю 10 АТМ

Для тих, у кого почуття пригод ніколи не згасає, годинник має клас водонепроникності (12) 10 ATM, що означає, що вони можуть витримати тиск води, еквівалентний 100 метрам. Витримуйте дощі, плавайте в басейнах та підкорюйте океан з Amazfit T-Rex 2.

Не просто виживання, а процвітання із цілодобовим контролем за здоров'ям

Розроблений компанією оптичний ФПГ-датчик із 6 фотодіодами BioTracker™ 3.0 забезпечує швидкий та точний цілодобовий моніторинг (13) серцебиття, рівня насичення крові киснем (SpO2) та рівнів стресу. Він також може визначити частоту вашого дихання і здатний швидко та зручно виміряти ці чотири важливі показники здоров'я (14) лише одним натисканням (15).

Піднімайтеся безпечно зі значками підказок про рівень SpO2

Перед початком підйому налаштуйте годинник так, щоб він попереджав вас при кожній значній зміні висоти над рівнем моря (16), і він запропонує вам виконати ручний вимір рівня SpO2.

Система оцінки стану здоров'я PAI

PAI (17) збирає дані про стан здоров'я, тренування і навіть дані про повсякденні справи, такі як прибирання будинку, і перетворює їх на єдиний показник, що дозволяє легко отримати уявлення про стан вашого здоров'я.

Моніторинг якості сну
 • Моніторинг 18 фаз нічного та короткого (денного) сну
 • Відстеження якості дихання уві сні
 • Рекомендації щодо покращення звичок, пов'язаних зі сном
Потужна ОС Zepp OS

Підтримка сторонніх додатків

Велика екосистема програм включає більше 10 міні-програм, а також дозволяє навіть підключити годинник до камери GoPro*, щоб записувати свої пригоди прямо на ходу. А завдяки підтримці Home Connect годинник допоможе покращити ваше повсякденне життя, коли ви повернетеся додому.

*Підтримка GoPro буде доступна в OTA-оновлень.

Інтуїтивно зрозуміла операційна система Zepp OS дозволяє легко знайти те, що ви шукаєте на Amazfit T-Rex 2. Плавна взаємодія і спеціально розроблений користувальницький інтерфейс розумного годинника підвищують зручність роботи з цією легкою та енергоефективною ОС.

Велика екосистема програм включає більше 10 міні-програм, а також ви навіть можете підключити годинник до камери GoPro*, щоб записувати свої пригоди прямо на ходу. А завдяки підтримці Home Connect годинник допоможе покращити ваше повсякденне життя, коли ви повернетеся додому.*Підтримка GoPro буде доступна в OTA-оновленні.

Підключіться до програми Zepp і спростіть повсякденне життя

Додаток Zepp на телефоні дозволяє відображати та аналізувати дані про здоров'я та фізичні навантаження, містить магазин циферблатів, забезпечує оновлення системи годинника та полегшує управління розумним пристроєм.

*Підтримка GoPro буде доступна в OTA-оновлень.

1Відповідні дані з цієї теми взяті з наступного звіту: H202203154768-01EN. Більш тривалий вплив не рекомендується, оскільки може призвести до пошкодження годинника та його компонентів.

2«Дисплей постійно увімкнено»: коли екран світиться, на ньому відображається вміст системи. Коли він перебуває в режимі очікування, на ньому відображається час. Для використання цієї функції користувачеві потрібно вручну налаштувати режим «Дисплей постійно увімкнено». Користувач може вмикати та вимикати цю функцію на годиннику або у програмі Zepp.

3Час роботи від батареї залежить від налаштувань, умов використання та інших факторів. Таким чином, фактичний результат може відрізнятись від лабораторних даних. Типовий сценарій використання: моніторинг серцебиття завжди включений та вимірювання проводяться з інтервалом у 10 хвилин; включений моніторинг сну; обраний статичний циферблат; 150 повідомлень на день; отримування 3 повідомленнь про дзвінки на день; підняти зап'ястя, щоб дізнатися час на годиннику 100 разів; перевірка рівня кисню у крові 5 разів на день; яскравий екран працює 5 хвилин на день; GPS працює 90 хвилин на тиждень. Режим енергозбереження: активує режим енергозбереження на годиннику, який вимикає підключення Bluetooth, моніторинг серцебиття та інші функції та записує лише кроки та основні відомості про сон. Інтенсивне використання: моніторинг серцебиття завжди включений та вимірювання проводяться з інтервалом в 1 хвилину; включений моніторинг сну з 8 годинами моніторингу якості дихання уві сні, включений моніторинг стресу, обраний анімований циферблат; 150 повідомлень на день, які включають екран; отримування 3 повідомленнь про дзвінки на день; підняти зап'ястя, щоб дізнатися час на годиннику - 100 разів; перевірка рівня кисню у крові 5 разів на день; яскравий екран працює 15 хвилин на день; GPS працює 120 хвилин на тиждень. Точний GPS-режим: увімкніть моніторинг серцебиття та пересування GPS (подвійна частота, всі супутники). Збалансований GPS-режим: увімкніть моніторинг серцебиття та пересування GPS (одна частота, GPS + Beidou). Економний GPS-режим: увімкніть моніторинг серцебиття та пересування GPS (одна частота, низьке енергоспоживання GPS).

4Низькотемпературний режим повинен бути встановлений за допомогою OTA-оновлення. За замовчуванням він вимкнений і повинен бути увімкнений у налаштуваннях годинника. Після включення, коли температура поверхні годинника опуститься нижче -10°C, годинник автоматично перейде в низькотемпературний режим, в якому будуть включені лише обмежені функції. Через фізичні властивості літієвих батарей, витривалість годинника при низьких температурах буде певною мірою знижена. Час роботи батареї при низьких температурах може змінюватись в залежності від налаштувань, умов експлуатації та інших факторів, тому фактичні результати можуть відрізнятися від лабораторних даних. Робота при наднизьких температурах з увімкненим GPS (-10°C до -30°C): носіть годинник весь день зі статичним циферблатом, коли годинник переходить у режим наднизької температури; підніміть зап'ястя, щоб побачити час на годиннику 100 разів; 150 повідомлень на день; яскравий екран протягом 5 хвилин на день; увімкнення руху GPS (подвійна частота, всі супутники). Робота при наднизьких температурах з вимкненим GPS (-10°C до -30°C): носіть годинник весь день зі статичним циферблатом, коли годинник переходить у режим наднизької температури; підніміть зап'ястя, щоб побачити час на годиннику 100 разів; 150 повідомлень на день; яскравий екран протягом 5 хвилин на день.

5Служби позиціонування у приміщеннях не підтримуються. На швидкість та точність позиціонування може впливати довкілля. Годинник може одночасно автоматично підключатися до двох супутникових систем, а конкретні супутникові з'єднання можуть залежати від вашого розташування.

6Ці функції будуть додані в ОТА-оновленні.

7Показана пряма лінія, що веде до початку шляху, може не бути вдалим маршрутом проходження через фактори навколишнього середовища; вона призначена тільки для того, щоб допомогти вам відстежувати своє становище по відношенню до початкової точки подорожі. Ця функція буде додана в OTA-оновленні. Функції навігації сумісні з цими 18 спортивними режимами: біг на вулиці, ходьба, катання на велосипеді на вулиці, альпінізм, піший туризм, лижні гонки, гірський велоспорт, велосипедний мотокрос, човновий спорт, бобслей та тобогган, катання на санях, спортивне орієнтування на лижах , біатлон, спортивна ходьба, ходьба на снігоступах, біг по стежці, біг по пересіченій місцевості, плавання на відкритій воді.

8Інтелектуальне розпізнавання вправ для силових тренувань буде додано пізніше в оновленні OTA і включатиме: присідання з обтяженням, присідання з прямими руками, присідання зі штангою, віджимання на трицепс, нахили над головою, жим штанги лежачи, присідання з утриманням, махи з гантелями, вистрибування, стрибки з вистрибуванням, розгинання трицепса над головою, розгинання трицепса лежачи, бічні підйоми, стрибки з чергуванням ніг. Якщо вправа не розпізнається годинником автоматично, програма Zepp може надати список груп м'язів або назв вправ на вибір.

9Шаблони тренувань та шаблони інтервальних тренувань будуть додані пізніше в оновленні OTA і включатимуть: біг на вулиці, бігову доріжку, катання на велосипеді на вулиці, їзду на велотренажері, плавання в басейні, стрибки зі скакалкою, гребний тренажер, фітнес у приміщенні, м'язи кора, силові тренування та підйом сходами. Шаблони тренувань необхідно створювати у додатку Zepp, одночасно можна зберігати до 40 шаблонів; інтервальні тренування можна задавати прямо на годиннику.

10Режим бігу по треку та розумна корекція траєкторії підтримують лише треки завдовжки 200 та 400 метрів.

11Точність і чутливість функції розпізнавання тренувань варіюються від однієї людини до іншої і залежать від того, в якій позі користувач під час тренування і наскільки вміло він тренується. При невеликій тривалості тренування або частій зміні пози функція автоматичного розпізнавання може не спрацювати. Коли ви ведете автомобіль, їдете автобусом або робите щось подібне, розпізнавання може спрацювати випадково, якщо ваші дії дуже схожі на обраний тренувальний режим. Якщо ви займаєтеся на відкритому повітрі і у сигналу GPS низька потужність або дані AGPS довго не синхронізувалися з мобільним телефоном, ваші заняття можуть бути розцінені як те, що відбувається в приміщенні.

12Відповідно до стандарту ISO 22810:2010, Amazfit T-Rex 2 досягає рейтингу в 10 ATM, що означає водонепроникність на глибині до 100 метрів, і тому він придатний для короткострокового занурення у воду, для снігу, плавання або інших водних видів спорту з високою швидкістю руху. Він пройшов тестування у SGS. Номер звіту: SWT2204-36. Знімайте годинник під час прийняття гарячого душу та перебування у сауні. Надмірна кількість пари може послабити ущільнення, внаслідок чого воно стане менш стійким до води у майбутньому. Шкіряні та металеві ремінці не призначені для плавання. Коли збираєтеся плавати, змініть ремінець на ремінець із фторкаучуку або іншого відповідного матеріалу. Додаткову інформацію можна знайти на сторінці служби підтримки support.amazfit.com

13Цілодобовий моніторинг серцебиття та рівня насичення крові киснем (SpO2) необхідно включити у додатку Zepp. Для моніторингу серцебиття необхідно, щоб користувач увімкнув автоматичний моніторинг серцебиття у додатку Zepp, а мінімальне значення може бути встановлене на 1 хвилину. Оповіщення про аномальне серцебиття та попередньо встановлене значення необхідно встановити у додатку Zepp. Для вимірювання рівня кисню в крові (SpO2) щільно затягніть ремінець годинника на відстані одного пальця від зап'ястя і не рухайте рукою, щоб отримати точні результати. Оповіщення про рівень SpO2 надсилаються, якщо виявлений рівень надто низький порівняно з попередньо встановленим значенням, яке необхідно встановити у програмі Zepp App (мінімум 80%). Рух, а також фізичні характеристики та характеристики довкілля можуть вплинути на швидкість та точність моніторингу та вимірювання. Цілодобовий моніторинг рівня стресу необхідно увімкнути на годиннику або у додатку Zepp. Оповіщення про високий рівень стресу ґрунтуються на попередньо встановленому значенні, а пропозиції виконати дихальні вправи необхідно увімкнути на годиннику.

14Цей виріб і додаток Zepp не є медичними пристроями і не призначені для використання в медичних цілях та встановлення медичного діагнозу. Результати вимірювань надаються лише для довідки. У разі поганого самопочуття зверніться до професійного медичного закладу.

15Для виконання вимірювання одним дотиком та інших ручних вимірювань щільно затягніть ремінець годинника на відстані одного пальця від зап'ястя і не рухайте рукою, щоб отримати точні результати. Рух, а також фізичні характеристики та характеристики довкілля можуть вплинути на швидкість та точність моніторингу та вимірювання.

16Коли ви досягнете позначки 3000 метрів, годинник запропонує вам виміряти рівень кисню в крові, якщо ви піднялися більш ніж на 400 метрів за 24 години. Коли ви досягнете позначки 4000 метрів, годинник запропонує вам виміряти рівень кисню в крові, якщо ви піднялися більш ніж на 400 метрів за 6 годин.

17Дослідження HUNT Fitness Study показало, що люди, яким вдається підтримувати значення PAI на рівні 100 одиниць або вище, менш схильні до розвитку гіпертонії, захворювань серця та діабету 2-го типу. HUNT Fitness Study: дослідження, проведене професором факультету медицини Норвезького університету з природничих та технічних наук Ульріком Віслоффом (Ulrik Wisloff). Більш ніж за 35 років дослідження у ньому взяло участь понад 230 тис. осіб. Для використання цієї функції необхідно увімкнути цілодобовий моніторинг серцебиття.

18Функція моніторингу сну може реєструвати нічний сон та короткий (денний) сон, який триває понад 20 хвилин. Відстеження якості дихання уві сні має бути включене у програмі Zepp або в налаштуваннях функції "Сон" на годиннику.

19Зверніть увагу, що доступність моделі може відрізнятися залежно від вашого розташування.

1

Общие характеристики

Модель

T-REX 2 Astro Black Gold

Характеристики

Артикул

T-REX 2 Astro Black Gold

Вес

66.5 г

Высота корпуса

47.1 мм

Датчик освещения

є

Датчики

пульсометр

Диагональ дисплея

1.39'

Дополнительные функции

пошук телефону

Защита корпуса

від води

Интерфейсы подключения

Bluetooth

Материал корпуса

полімер

Материал ремешка

силікон

Мониторинг

Оксиметр

Навигация

A-GPS

Повідомлення

нагадування

Поддержка SIM карт

без SIM-карти

Производитель

Amazfit

Размер корпуса

47 мм

Сенсорный экран

так

Сменный ремешок

так

Совместимая ОС

Android

Страна производства

Китай

Тип

чоловічі

Тип дисплея

кольоровий

Тип зарядки

магнітний з'єднувач

Тип матрицы

AMOLED

Толщина корпуса

13.65 мм

Уровень защиты

10ATM

Форма годинника

круглі

Цвет корпуса

золотистий

Цвет ремешка

чорний

Час автономної роботи до

до 10 днів

Ширина корпусу

47.1 мм

Другое

Емкость аккумулятора

500 мАг

Операционная система

AMAZFIT OS

Разрешение экрана

454 х 454

Відгуки про

Смарт-годинник Amazfit T-REX 2 Astro Black Gold

Питання про

Смарт-годинник Amazfit T-REX 2 Astro Black Gold

Наші фахівці мають відповідь на будь-яке ваше питання про товар

Користувач Ім’я

12 червня 2023

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock.

Фахівець PixoPhone

13 червня 2023

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. It uses a dictionary of over 200 Latin words, combined with a handful of model sentence structures, to generate Lorem Ipsum which looks reasonable.