Cart

Фен Dyson HD03 Supersonic Iron/Fuchsia

Модель: 1681001
0
Варіанти доставки
Варіанти доставки
Нова Пошта – доставка відбувається до трьох робочих днів за умови наявності товару на складі.
Доставка закордон – відбувається виключно при внесенні повної передоплати, Новою Поштою або Укрпоштою.
Варіанти оплати
Варіанти оплати
1 варіант - повна передоплата на карту, відправка по Новій Пошті або Укрпошті. На пошті оплата тільки за доставку.

2 варіант - накладений платіж. За цей варіант оплати ви вносите мінімальну передоплату(сума мінімальної передплати визначається від вартості смартфона).
При отриманні товару на пошті вам потрібно буде сплатити залишок суми замовлення та доставку і відсоток за накладений платіж (2% + 20 грн.).
Бери зараз - плати потім!
Бери зараз - плати потім!
Розстрочка від Приватбанку та Monobank
Оформлення здійснюється по не акційній ціні.
Наявність уточнюйте
15290 грн-8 % 14000 грн

Фен Dyson HD03 Supersonic Iron/Fuchsia допоможе швидко та дбайливо висушити волосся, захищаючи його від перегрівання. Як оновлена версія фена Dyson Supersonic, ця модель має потужність 1600 Вт і чотири магнітні насадки, які легко змінюються й не нагріваються під час роботи: дифузор, насадку для створення спрямованого потоку, насадку-концентратор, насадку для делікатного висушування. У моделі Dyson HD03 Supersonic Iron/Fuchsia передбачені кілька температурних режимів (28, 60, 80 і 100 градусів Цельсія) і настроювання швидкостей (швидке висушування, стандартний режим і укладання). Завдяки постійному вимірюванню температури повітря в системі, фен підходить для комфортного сушіння та укладання волосся. Підтримується функція іонізації, що дає змогу зробити волосся гладкішим і зменшити сплутування. Довжина шнура — 2,7 метрів — дає змогу використовувати фен у великих приміщеннях, без прив'язки до найближчої розетки.

Допомагає уникнути надмірного нагрівання волосся, захищаючи його природний блиск. Температура повітря замірюється 20 разів на секунду, постійно перебуваючи під контролем.

 

Швидке висушування волосся Висушування волосся не повинно тривати вічно. Для швидкого висушування волосся необхідний інтенсивний керований потік повітря.

Збалансована конструкція Ми пішли іншим шляхом і помістили двигун у ручку, перерозподіливши вагу та змінивши форму фена.

Одночасно сушить і укладає волосся Насадка Dyson для створення спрямованого потоку дбайливо висушує волосся рівномірним об'ємним потоком повітря. Подивіться, як це працює.

Потік повітря подається в потрібному напрямку Насадка-концентратор для укладання волосся дає змогу формувати кожен локон окремо, не зачіпаючи інше вологе волосся. Подивіться, як стиліст використовує для укладання фен для волосся Dyson SupersonicTM.

Швидке та природне укладання Дифузор Dyson рівномірно розсіює повітря навколо локонів, даючи змогу виділити кожен завиток. Подивіться, як це працює.

Магнітні насадки Тільки фен для волосся Dyson SupersonicTM постачаються в комплекті з магнітними насадками, які легко встановлюються.

Насадки не нагріваються завдяки технології Heat Shield поверхня насадки не нагрівається. Навіть у разі близького контакту з волоссям.


1

Загальні характеристики
Колір Рожевий
Характеристики
Вага 553 м
Версія UA
Габарити 24.5 x 7.8 x 9.7 см
Потужність, Вт 1600
Тип Професійний
Написати відгук
Авторизація